O nás

Ohľadne nášho sortimentu nechceme robiť všetko, od toho sú hobby predajne. Sústredíme sa len na to, čomu naozaj rozumieme, teda na kúpeľne s individuálnym prístupom k našim zákazníkom a kompletnú ponuku súvisiacich služieb. Zakladáme si na zásade, že predajom to u nás nekončí. Zákazníka chceme osloviť, inšpirovať, pomôcť s výberom, spracovať grafický návrh, materiál bez problémov dodať a zároveň mu zaistiť realizáciu, vrátane záručného a pozáručného servisu. To všetko samozrejme za tie najlepšie možné ceny.

Trendy v kúpeľniach sa samozrejme časom menia a vyvíjajú. Chceme byť tými, ktorí Vám ich prinášajú ako prví. Preto jazdíme po všetkých významných výstavách, hľadáme spoločne s výrobcami nové designy, vyvíjame vlastné exkluzívne produkty. Naše vzorkovne a služby sa snažíme neustále inovovať, zlepšovať a modernizovať. Niečo sa ale u nás časom nemení – chceme to, čo robíme, robiť na 100%. S vášňou a nadšením pre našich zákazníkov, ktorým veci a služby od nás spravia radosť.

Veď v kúpeľni každý z nás začína svoj deň, nech je teda čo najlepšia…

Poslaním nášho webu je inšpirovať a pomôcť každému, kto sa chystá na stavbu či rekonštrukciu kúpeľne a interiéru.

Nájdete tu široký a ucelený sortiment kúpeľňového vybavenia renomovaných výrobcov, novinky a posledné trendy v obkladoch, dlažbách, sanitárnej keramike, kúpeľňovom nábytku a doplnkoch. Veríme, že bude pre Vás tiež pozvánkou do našej predajne, kde si môžete vybrané produkty pozrieť na vlastné oči. Naši predajcovia a grafici Vám potom radi poradia a pomôžu so všetkým, čo budete potrebovať.

Vaša kúpeľňa je naším poslaním. Zastavte (sa). Tešíme sa na Vás.

Kolektív firmy DOM

Návrat hore